Noční stolky HAVANA (2 ks), bílá
Související produkty
1 599 Kč
–27 %
Noční stolek Ilona dub
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 154 Kč
1 299 Kč
–18 %
Noční stolek Ilona borovice
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 053 Kč
1 599 Kč
–27 %
Noční stolek Ilona olše
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 154 Kč
1 699 Kč
–26 %
Noční stolek Ilona bílý
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 256 Kč
Noční stolek Savona bílý/dub Sonoma
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 779 Kč
1 979 Kč
–12 %
Noční stolek Venuci dub
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Skladem
(6 ks)
1 737 Kč
Akce
319 Kč
–24 %
Bavlněné povlečení ARTEMIS růžovo-fialové
Skladem
(>10 ks)
242 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Bavlněné povlečení NOČNÍ OBLOHA tyrkysové
Skladem
(>10 ks)
289 Kč
Akce
od 299 Kč až –10 %
Bavlněné povlečení HERBAR BLEND béžové
Skladem
(>10 ks)
od 294 Kč
Detailní popis produktu
Materiál: Laminovaná deska
Dekor: Bílá
Rozměry stolku:
| Výška | 42 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Výška zásuvky | 18 cm |
| Výška odspodu k zásuvce | 16 cm |
| Výška zásuvky | 18 cm |
| Výška nohy | 5 cm |
| Tloušťka desky | 1,8 cm |
| Šířka rukojeti | 12 cm |
Pozn.: Odstín dekoru dubu se v závislosti na výrobní šarži může nepatrně lišit.
Návod k nočnímu stolku
Balení nočního stolku obsahuje:
- 1x levý a 1x pravý bok stolku s pevně přidělanými úchyty na šuplík
- 1x pevně složený šuplík
- 1x vrchní polička stolku
- 1x spodní polička stolku
- Spojovací materiál
- Návod ke složení
- Záruka 2 roky
- Sada obsahuje 2 noční stolky
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| Cena: | Levné do 1500 Kč |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
| ? Výška: | 42 cm |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Položka byla vyprodána… | |
1 979 Kč
–12 %
Noční stolek Venuci dub
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Skladem
(6 ks)
1 737 Kč
1 599 Kč
–27 %
Noční stolek Ilona dub
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 154 Kč
Noční stolek Savona bílý/dub Sonoma
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 779 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.