Podsedák na lavici 120x40 cm šedý
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –5 %
Bílý podsedák RUNE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 132 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC světle šedý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –15 %
Hořčicový podsedák ENDRE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 118 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC tmavě hnědý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–11 %
Podsedák na židli STANDARD černý
Skladem
(>10 ks)
79 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–11 %
Podsedák na židli STANDARD světle šedý
Skladem
(>10 ks)
79 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC tmavě šedý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Podsedák na židli STANDARD tmavě růžový
Skladem
(1 ks)
79 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 127 Kč
Detailní popis produktu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 8596605041606 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 120 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| ? Materiál výplně: | 100% polyester |
| ? Povrchový materiál: | 100% bavlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář