Podsedák na židli OMBRE 38x38 cm, šedý
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–41 %
Utěrky LINEA 45x60 cm, set 3 ks - více variant
Skladem
(>10 ks)
58 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
799 Kč
–9 %
Plastová židle TREGO s područkami, modrá
Skladem
(>10 ks)
720 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
Akce
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–31 %
Servírovací prkénko EGGUNO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
89 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
199 Kč
–21 %
Fototapeta na dveře JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Skladem
(>10 ks)
157 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
61 Kč
–37 %
Univerzální domácí podložka MIOBRILL 40 x 60 cm
Skladem
(>10 ks)
38 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Nástěnné police VIREON hnědé, sada 2ks
Skladem
(>10 ks)
155 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Nástěnná dekorace JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Skladem
(>10 ks)
319 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–40 %
Nízká zástěra do pasu z eko kůže GRILL AND SERVE, černá
Skladem
(>10 ks)
112 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
449 Kč
–11 %
Sada nožů SOLA KNIFE v dřevěném bloku, 6 ks
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sklenice s bambusovým víkem a brčkem PALM 400 ml
Skladem
(>10 ks)
109 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Kulatý dřevěný podnos ALPINA Ø35 cm
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Černé bodové svítidlo RIVANO
Skladem
(>10 ks)
249 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Bambusová dóza na máslo BUTTERPOD
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
549 Kč
–5 %
Termohrnek s brčkem TERMOS 1000 ml, šedý
Skladem
(>10 ks)
520 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Potah: Polybavlna
- Výplň: 100% polyuretanová pěnová výplň (molitan)
Barva
- Šedá
- Zelená
- Růžová
Rozměry
- Šířka: 38 cm
- Délka: 38 cm
- Výška: 8 cm
- Hmotnost: 0,545 kg
Provedení
- Praktické šňůrky k připevnění k opěradlu
- Zvyšuje pohodlí a zajistí měkkost při sezení
- Zabraňuje rychlému průniku chladu
- Ochrana před znečištěním a opotřebením nábytku
- Při venkovním použití podsedák chránit před deštěm a přímým sluncem
- Doporučená teplota praní 30 °C (dle štítku výrobce)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 38 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Výška: | 8 cm, Vysoká |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,545 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
| ? Rozměr: | 38 x 38 cm |
| Materiál potahu: | Polybavlna |
| Motiv: | Se vzorem |
| Připevnění: | Na šňůrky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář