Šedo-bílý povlak na polštář GEOGOLD 40x40 cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% bavlna
Rozměry
- Šířka: 40 cm
- Délka: 40 cm
- Výška: 1,5 cm
- Hmotnost: 0,125 kg
Provedení
- Doporučujeme prát na 30 °C
- Nebělit, nesušit v sušičce
- Chemické čištění
- Zapínaní na zip
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlaky na polštáře |
|---|---|
| EAN: | 3560238363324 |
| ? Barva: | Bílá, Mentolová, Šedá |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| ? Rozměr: | 40 x 40 cm |
| ? Zapínání: | Zip |
| Sady: | Samostatný povlak na polštář |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.