Béžová rohová sedací souprava HADSON
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
Příruční stolek s policí TAYLOR SONOMA 45x45cm
Skladem
(3 ks)
1 249 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Svícen na čajové svíčky TEALIGHT HOUSE FACADE, červený
Skladem
(9 ks)
179 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
275 Kč
–45 %
Skleněná vonná svíčka ALTUM Golden Grass
Skladem
(4 ks)
151 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–12 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, modrá
Skladem
(>10 ks)
78 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
890 Kč
–10 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
793 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–41 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, červená
Skladem
(>10 ks)
52 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
59 Kč
–8 %
Ultrazvukový odpuzovač komárů do zásuvky GRUNDIG
Skladem
(>10 ks)
54 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Přírodní jutový polštář na sezení na podlaze RITUAL
Skladem
(>10 ks)
479 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–11 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, růžová
Skladem
(>10 ks)
88 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 669 Kč až –41 %
Úložný koš s rukojetí z jasanového dřeva - různé velikosti
Skladem
(7 ks)
od 389 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
9 980 Kč
–34 %
Lamelový obklad ořech natural 240 x 60 cm (2 ks v balení)
Skladem
(1 balení)
6 582 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–12 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, fialová
Skladem
(>10 ks)
78 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Bílý keramický zajíček CERAMIC RABIT - různé varianty
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Detailní popis produktu
Vzhled pohovky
- Provedení: Rohová, Pohovka do L
- Velikost: Pohovka do 250 cm
- Barva: Béžová
- Varianta rohu: Levý roh, Pravý roh
- Potah: SOLA 18
Pozn.: Dekor dřevotřísky uvnitř pohovky se může lišit od produktové fotografie.
Materiál pohovky
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál potahu: Sametová látka
- Provedení opěradla: Pěna T2540
- Provedení sedadla: HR pěna
Rozměry pohovky
- Šířka: 206 cm
- Hloubka: 150 cm
- Výška: 89 cm
- Výška sedu: 47 cm
- Hloubka sedu: 49 cm
- Plocha na spaní: 115 x 184 cm
- Nosnost: 270 kg
Vybavení
- Úložný prostor: Ano
- Lůžková úprava: Ano
- Polštáře jsou součástí balení
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedačky |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Velikost: | Trojmístné |
| ? Šířka: | 206 cm |
| ? Hloubka: | 150 cm |
| ? Výška: | 89 cm |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spaní pohovky: | 184 x 115 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Varianta rohu: | Levý roh, Pravý roh |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář