Rošt BASIC FLEX FRONT 160 x 200, vyklápěcí
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
695 Kč
–8 %
Laťkový rošt s textilií 120 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
633 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 114 Kč
–15 %
Laťkový rošt s textilií 180 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
940 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
599 Kč
–47 %
Lamelový rošt 80 x 160 cm
Skladem
(>10 ks)
314 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
535 Kč
–12 %
Laťkový rošt s textilií 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
470 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
810 Kč
–9 %
Laťkový rošt s textilií 140 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
733 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
999 Kč
–14 %
Laťkový rošt s textilií 160 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
854 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
478 Kč
–10 %
Laťkový rošt s textilií 80 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
427 Kč
Detailní popis produktu
Materiál roštu
- Březové dřevo
Rozměry roštu
- Šířka: 180 cm
- Délka: 200 cm
- Počet lamel: 16 ks
- Pro rozměry 160 x 200 cm a 180 x 200 cm nutné použít postel se středovou dělící lištou
- Rošt je nutné používat s 2 ks matrací 80 x 200 cm nebo 90 x 200 cm
Provedení
- Stabilní a odolná konstrukce
- Jednoduchá montáž
- Doporučeno kombinovat s pružinovými matracemi
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rošty do postele |
|---|---|
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 160 cm |
| ? Rozměr: | 160 x 200 cm |
| ? Typ roštu: | Lamelový |
| Nosnost: | 120 kg na osobu |
| Materiál rámu roštu: | Dřevo |
| Počet lamel: | 16 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář