Zelené sametové jídelní křeslo FORIO
Související produkty
1 190 Kč
–17 %
Tmavě růžová sametová jídelní židle BORA
Skladem
(>10 ks)
981 Kč
1 290 Kč
–27 %
Šedá sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
939 Kč
1 290 Kč
–35 %
Zelená sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
834 Kč
1 290 Kč
–24 %
Modrá sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
974 Kč
Akce
Vyzkoušejte v AR ❖
1 249 Kč
–26 %
Černá sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
920 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
1 190 Kč
–30 %
Tmavě zelená sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(1 ks)
826 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
1 249 Kč
–34 %
Šedá sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
821 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
1 249 Kč
–32 %
Tmavě šedá sametová jídelní židle LIBRA
Skladem
(>10 ks)
848 Kč
2 599 Kč
–9 %
Otočné jídelní křeslo JORK360 VELVET, béžové
Skladem
(>10 ks)
2 356 Kč
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Sametová látka
- Ocel s práškovým nátěrem
Barva
- Zelená
- Černá
Rozměry
- Šířka: 61 cm
- Šířka sedáku: 36 - 43 cm
- Hloubka: 55,5 cm
- Hloubka sedu: 45 cm
- Výška: 81 cm
- Výška sedu: 48 cm
- Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 5,55 kg
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sametové židle |
|---|---|
| EAN: | 5903332061075 |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Šířka: | 61 cm |
| ? Hloubka: | 55,5 cm |
| ? Výška: | 81 cm |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Otočná: | Ne |
| Područky: | S područkami |
| Potah: | S polstrováním |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Židlokřeslo |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.