TV stolek LUCERO s posuvnými dvířky, dekor dub, 160cm
Související produkty
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
798 Kč
–10 %
Designové závěsy FLOCUS 140x270 cm (2 ks), vzorované
Skladem
(>10 ks)
718 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
29 Kč
–48 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR hnědé - více barev
Skladem
(>10 ks)
15 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dřevěný dekorativní domeček HEARTLY 21 cm
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Svícen na čajové svíčky TEALIGHT HOUSE FACADE, červený
Skladem
(9 ks)
179 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–48 %
Papírové přání ke svatbě JUST MARRIED
Skladem
(5 ks)
67 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–40 %
Papírové přání k narozeninám BALLOON HAPPY BIRTHDAY
Skladem
(4 ks)
47 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
1 590 Kč
–42 %
Skleněná váza MOON NIGHT
Skladem
(8 ks)
909 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
1 490 Kč
–49 %
Sluneční dřevěné retro brýle tmavé
Skladem
(4 ks)
749 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–8 %
Šedý kameninový talíř SPRING WATER
Skladem
(>10 ks)
228 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Keramický zajíček GILDED BUNNY 14 cm bílý
Skladem
(9 ks)
215 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sada 2 magnetických spon na závěsy UMBRA, zelená
Skladem
(>10 ks)
89 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–5 %
Kovová dekorace motýl BUTTERFLY 20 cm zelená
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- MDF
- Dekor dřeva: Dub
Rozměry
- Šířka: 160 cm
- Hloubka: 40 cm
- Výška: 46 cm cm
- Hmotnost: 46,5 kg
Provedení
- Posuvná dvířka
- Střední část s policí a otvorem pro kabely
- Nosnost stolku 40 kg
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Velikost: | Úzká |
| ? Šířka: | 160cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
| ? Výška: | 46 cm |
| Tvar: | Rovný |
| ? Materiál: | Dřevo, MDF |
| Hmotnost: | 46,5 kg |
| Materiál nohou: | Dřevo |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úložný prostor: | S policí |
| Zavírání: | S dvířky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář