Dekorační polštářek GIEL 45x45 cm, zelený
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–32 %
Dekorační polštářek NEXIRO 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
127 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek INSECT 45x45 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář BRUNARIA 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–6 %
Venkovní polštář TROPALA 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
140 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, tmavě šedé
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–6 %
Venkovní polštář MADISON GRAPHIC 50x50 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
186 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
411 Kč
–7 %
Dekorační polštářek STAR OCEAN
Skladem
(1 ks)
380 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, světle šedé
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek BOSSA 45x45 cm, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
119 Kč
–0 %
Dekorační polštářek MICKEY MOUSE 40x40 cm - více barev
Skladem
(7 ks)
118 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, hnědooranžová
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
372 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladem
(>10 ks)
345 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář TROPELIS 45x45 cm, béžový
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Povlak: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyester
Barva
- Zelená
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
Provedení
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Zapínaní na zip
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503963527 |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
| ? Materiál výplně: | 100% polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Puntíky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář