Světle šedá mikroplyšová deka VIOLET, 150x200 cm
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
299 Kč
–66 %
Jersey prostěradlo tmavě šedé 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
99 Kč
Akce
-5 % s kódem: MINUS5
7 190 Kč
–18 %
Světle šedá 2místná pohovka MANDI
Skladem
(>10 ks)
5 880 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Příruční stolek na kolečkách TAYLOR SONOMA 50x35cm
Skladem
(7 ks)
1 069 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–10 %
Tmavě růžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Skladem
(4 ks)
449 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 649 Kč až –15 %
Vánoční mikroplyšová beránková deka HVĚZDY fialová
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Svítící vánoční mikroplyšová deka SNOW BUDDY, šedá
Skladem
(>10 ks)
339 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 649 Kč až –22 %
Vánoční mikroplyšová beránková deka MERRY CHRISTMAS DEER šedá
Skladem
(>10 ks)
od 554 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční mikroplyšová deka NORDIC DEERS, červená
Skladem
(>10 ks)
od 369 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
798 Kč
–10 %
2x Tmavě šedá vánoční mikroplyšová deka WHITE TREES 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová deka YELLOW BUTTERFLY, tmavě zelená
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER 160x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 399 Kč až –8 %
Vánoční mikroplyšová deka HVĚZDY fialová
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Šedá
Rozměr
- 150 x 200 cm
Provedení
- Vyrobeno ze 100% polyesteru s mikroplyšovou úpravou
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 8596605057454 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 300 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| ? Rozměr: | 150 x 200 cm |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář