Vánoční mikroplyšová beránková deka HVĚZDY fialová
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno
Barva
- Fialová
Rozměry
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 5631602026522 |
| ? Barva: | Bílá, Fialová |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,7 kg, 0,88 kg |
| ? Rozměr: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.