Sada 2 dřevěných světle žlutých mlýnků na sůl a pepř LIGHT YELLOW
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
69 Kč
až –47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(3 ks)
od 36 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
139 Kč
až –30 %
Vánoční dřevěný podnos CHRISTMAS - více variant
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
Akce
559 Kč
–39 %
Skleněná dóza na potraviny STAR s porcelánovým víkem
Skladem
(1 ks)
337 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
390 Kč
–6 %
Dřevěné servírovací prkénko GUSTA s miskou
Skladem
(>10 ks)
366 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
490 Kč
–18 %
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, černé
Skladem
(10 ks)
398 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Závěsný kuchyňský organizér s háčky RAXIMO, černý
Skladem
(9 ks)
399 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
169 Kč
–37 %
Servírovací prkénko ze dřeva a mramoru GUSTA 30 cm
Skladem
(7 ks)
106 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
215 Kč
–21 %
Servírovací set s miskou a prkénkem GUSTA
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Dřevo
Barva
- Světle žlutá
Rozměry
- Průměr: 5,5 cm
- Výška: 21,5 cm
- Hmotnost: 0,224 kg
Provedení
- Lakované
- Bezpečné pro potraviny
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 709898374235 |
| ? Barva: | Krémová |
| ? Průměr: | 5,5 cm |
| ? Výška: | 21,5 cm |
| ? Typ: | Slánky, Pepřenky |
| ? Materiál: | Dřevo |
| Hmotnost: | 0,224 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.