Set 4 ks servírovacích misek ALPINA
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Stojany na kořenky CASCADE černé, sada 2ks, přírodní bambus
Skladem
(1 ks)
619 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
129 Kč
–3 %
Servírovací prkénko BUNNOO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
125 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Síťka proti hmyzu na potraviny KITERA 32x32 cm
Skladem
(>10 ks)
35 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, šedá
Skladem
(6 ks)
51 Kč
Akce
559 Kč
–39 %
Skleněná dóza na potraviny STAR s porcelánovým víkem
Skladem
(2 ks)
337 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Závěsný kuchyňský organizér s háčky RAXIMO, černý
Skladem
(10 ks)
399 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Sklo
Barva
- Čirá
- Krémová
Rozměry
- Šířka: 6,5 cm
- Hloubka: 6,5 cm
- Výška: 2,5 cm
Provedení
- Sada 4 ks
- Vhodné do myčky
- Vhodné do mikrovlnné trouby
Jak vybrat doplňky do kuchyně?
Kuchyň a jídelna vyladěná do posledního puntíku. Víte, čím zvelebit kuchyň, podle Feng Shui srdce domácnosti? Sáhněte po praktických a funkčních doplňcích, které vám usnadní práci.
Přečíst celý článekInspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | CMH108684 |
| ? Barva: | Krémová |
| ? Šířka: | 6,5 cm |
| ? Hloubka: | 6,5 cm |
| ? Výška: | 2,5 cm |
| ? Materiál: | Sklo |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.