Žlutý keramický hrnek s vroubky MYNTE LEMONADE
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
69 Kč
až –47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(3 ks)
od 36 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
129 Kč
–6 %
Servírovací prkénko BUNNOO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
121 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
139 Kč
až –30 %
Vánoční dřevěný podnos CHRISTMAS - více variant
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
59 Kč
–25 %
Porcelánový hrnek AQUELLE se silikonovými doplňky 280 ml, modrý
Skladem
(>10 ks)
44 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
215 Kč
–21 %
Servírovací set s miskou a prkénkem GUSTA
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
349 Kč
–43 %
Skleněná dóza na potraviny BAMBOO s bambusovým víkem 1750 ml
Skladem
(1 ks)
198 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
29 Kč
–27 %
Servírovací ubrousky HAPPY COOKING 33x33 cm, 16 ks
Skladem
(>10 ks)
21 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Keramika
Barva
- Žlutá
Rozměry
- Průměr: 9,5 cm
- Výška: 10 cm
- Objem: 240 ml
- Hmotnost: 250 g
Provedení
- Vhodné do myčky
- Vhodné do mikrovlnné trouby i klasické trouby
- Bezpečné pro potraviny
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 709898346959 |
| ? Barva: | Žlutá |
| ? Průměr: | 9,5 cm |
| ? Výška: | 10 cm |
| ? Typ: | Na čaj |
| ? Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 0,25 kg |
| Objem: | Do 250 ml |
| Sady: | Kusové |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.