Plážové lehátko KOTVIČKY 137x49 cm, červené a bílé
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, tyrkysové pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND PINEAPPLE, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, šedé pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, modro-bílé
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND LEMON, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
59 Kč
–16 %
Nafukovací rukávky plavecké BEN 10, 25 cm
Skladem
(>10 ks)
49 Kč
Novinka
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
Samorozkládací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavě modrá/bílá
Skladem
(>10 ks)
459 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodní strana: PVC fólie
- Výplň: PU pěna
Rozměr
- Šířka: 49 cm
- Délka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Provedení
- Rozkládácí
- Složení do tvaru tašky s držadly
- Dobré izolační vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| EAN: | 8596605040760 |
| ? Barva: | Bílá, Modrá, Červená |
| ? Délka: | 137 cm |
| ? Šířka: | 49 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| ? Materiál výplně: | Polyuretanová pěna |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.