Plážové lehátko MOŘSKÝ MAJÁK 137x49 cm, modré
Související produkty
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
Skládací plážové lehátko SAND, tyrkysové pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
Skládací plážové lehátko SAND PINEAPPLE, barevné
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
Skládací plážové lehátko SAND, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
Skládací plážové lehátko SAND, šedé pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
Skládací plážové lehátko SAND, modro-bílé
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
Skládací plážové lehátko SAND LEMON, barevné
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Novinka
Vyzkoušejte v AR ❖
Samorozkládací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavě modrá/bílá
Skladem
(>10 ks)
459 Kč
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodní strana: PVC fólie
- Výplň: PU pěna
Rozměr
- Šířka: 49 cm
- Délka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Provedení
- Rozkládácí
- Složení do tvaru tašky s držadly
- Dobré izolační vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| EAN: | 8592050032763 |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Délka: | 137 cm |
| ? Šířka: | 49 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | 52% polyester | 48% bavlna |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| ? Materiál výplně: | Polyuretanová pěna |
| ? Rozměr: | 137 x 49 x 2 cm |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.