Polohovací zahradní lehátko RESTY skládací, šedé
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Konstrukce: Ocel
- Výplet: Oxford 600D
- Polstrování: Polyester
Barva
- Konstrukce: Béžová
- Polstrování: Šedá
Rozměry
- Délka: 153 cm
- Šířka: 61 cm
- Rozměr polstrování: 140 x 52 x 6 cm
- Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 6 kg
- Hmotnost polstrování: 0,9 kg
- Průměr konstrukčních trubek: 25 mm / 19 mm
Provedení
- Pohodlné lehátko s možností sezení a ležení
- Plně složitelné pro snadné cestování
- Pevná ocelová konstrukce
- Výplet z pevného polyesteru
- Pohodlné polstrování
Jak vybrat plážové lehátko?
Plážové lehátko poskytne vysoké pohodlí během lenošení. Trh nabízí nepřeberné množství lehátek, která se rozlišují rozměry, použitým materiálem, nejrůznějšími funkcemi a samozřejmě cenou. Znáte všechny základní parametry, na které se vyplatí před nákupem myslet?
Přečíst celý článekDoplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| EAN: | 5907335202923 |
| ? Barva: | Béžová, Šedá |
| ? Velikost: | Pro jednoho |
| ? Délka: | 153 cm |
| ? Šířka: | 61 cm |
| ? Materiál: | Ocel, Polyester |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Materiál potahu: | Voděodolná látka |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Područky: | S područkami |
| Skládání: | Skládací |
| Polstrování: | S polstrováním |
| Stříška: | Bez stříšky |
| Určení: | Plážová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.