AKCE Černá plastová židle PAGI II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
4 029 Kč
–42 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(7 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
3 890 Kč
–40 %
AKCE Noční stolek ENTSIAN 40x40cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
2 533 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 299 Kč
Akce
Výprodej
1 290 Kč
–46 %
AKCE Černá sametová židle LAVA s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
690 Kč
Akce
Výprodej
990 Kč
–40 %
AKCE Béžová židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
2 190 Kč
–31 %
AKCE Černá sametová židle NOLA II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Výprodej
2 663 Kč
–39 %
AKCE Postel IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, beton/bílá II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
1 350 Kč
–64 %
AKCE Bílá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
479 Kč
Akce
Výprodej
2 663 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 140 x 200 cm, bílá/dub sonoma II. jakost
Skladem
(4 ks)
1 549 Kč
Detailní popis produktu
Materiál židle
- Polypropylen: Černá
Rozměry židle
- Šířka: 42 cm
- Šířka sedáku: 38 - 42 cm
- Hloubka sedu: 42 cm
- Výška: 79,5 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Nosnost: 110 kg
- Hmotnost: 4,35 kg
Symbolem skandinávského stylu je vzdušnost, elegance a nenucená harmonická atmosféra. Koneckonců styl inspirovaný ryzí severskou přírodou musí splňovat vysoké požadavky na život. Skandinávské jídelny vás překvapí svojí funkčností a udržitelností. Jídelní židle Pagi v černé barvě se stane působivým doplňkem jídelny. V prostoru vsaďte na tvarově jednoduché kousky a jemné barvy. Zaoblené tvary, jako má židle Pagi, odolávají všem trendům. Čisté linie a originální tvarování vnese do skandinávské jídelny požadovaný šmrnc.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Černá |
| ? Šířka: | 42 cm |
| ? Hloubka: | 42,5 cm |
| ? Výška: | 80 cm |
| ? Materiál: | Plast |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Otočné: | Ne |
| Područky: | Bez područek |
| Skládání: | Stohovatelné |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Klasický |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Polohovatelnost: | Pevné |
| Vzhled opěrky: | Perforovaná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář