AKCE Rozkládací jídelní stůl NARPES v dekoru dub lefkas 90(190)x80x75 cm II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 847 Kč
–43 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(2 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 199 Kč
–45 %
AKCE Úložný box pod postel 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 199 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 562 Kč
–47 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 349 Kč
Akce
Výprodej
3 090 Kč
–44 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 120x80 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
1 728 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 190 Kč
–31 %
AKCE Černá sametová židle NOLA II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 278 Kč
–42 %
AKCE Postel SOFIA 90 x 200 cm, beton II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 299 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 350 Kč
–70 %
AKCE Žlutá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Akce
Výprodej
1 086 Kč
–31 %
AKCE Černé kancelářské křeslo AVOLA VELVET II. jakost
Skladem
(1 ks)
749 Kč
Akce
Výprodej
1 249 Kč
–44 %
AKCE Tmavě šedá sametová jídelní židle LIBRA II. jakost
Skladem
(1 ks)
699 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
990 Kč
–40 %
AKCE Béžová židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
1 799 Kč
–35 %
AKCE Bílý jídelní stůl RAMOD 100x60 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 159 Kč
Detailní popis produktu
Materiál stolu
- Dýhovaná MDF: Bílá matná
- Masivní dřevo: Dub lefkas
Rozměry stolu
- Šířka: 80 cm
- Hloubka: 90 - 190 cm
- Výška: 75 cm
- Nosnost: 39 kg
Severský minimalismus dodá domovu klid, aniž byste se museli obávat chladného pocitu. Styl inspirovaný přírodou vnese do interiéru harmonii a teplo. Jemná paleta barev, jednoduše tvarovaný nábytek a přírodní materiály, to jsou prvky spojující skandinávský styl. Navíc mnohé překvapí vysokou funkčností a snadnou údržbou. Tu oceníte především v jídelně či kuchyni. Dostatek úložného prostoru a sporadické doplňky zajistí, že se prostor bude snadno udržovat v čistotě. Jídelní stůl Narpes v bílé barvě dodá prostoru skandinávskou eleganci a šmrnc. Užijte si chvíle stolování v nové jídelně.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Šířka: | 80 cm |
| ? Hloubka: | 90 - 190 cm |
| ? Výška: | 75 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Hmotnost: | 39 kg |
| Materiál desky: | MDF |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Tvar nohou: | Klasické |
| Materiál nohou: | Dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.