Sedací polštář na zem LAZY BAG 150x125 cm modrý
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 50 % bavlna
- 45 % polyester
- 5 % jiných vláken
Barva
- Modrá
- Šedá
Rozměry
- Šířka: 125 cm
- Délka: 150 cm
- Výška: 25 cm
- Hmotnost: 6 kg
Provedení
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taburety a podnožky |
|---|---|
| EAN: | 8713229070618 |
| ? Barva: | Modrá, Šedá |
| ? Délka: | 150 cm |
| ? Šířka: | 125 cm |
| ? Výška: | 25 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| ? Materiál: | Bavlna, Polyester |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Vzhled: | Polštář |
| Vzor: | Se vzorem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.