Béžový RTV stolek DAST 153 2D
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–40 %
Papírové přání k narozeninám BALLOON HAPPY BIRTHDAY
Skladem
(4 ks)
47 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 41 Kč až –16 %
Nástěnná kovová dekorace motýl BUTTERFLY 30 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
od 41 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–44 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 28 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
82 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–47 %
Papírové přání k narozeninám FLOWER CARD XXL
Skladem
(8 ks)
78 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dřevěný dekorativní domeček HEARTLY 21 cm
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–42 %
Papírové přání k narození dítěte HELLO WORLD
Skladem
(4 ks)
57 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–8 %
Nástěnná dekorace BIRDS s fotoklipem
Skladem
(>10 ks)
91 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sada 2 magnetických spon na závěsy UMBRA, zelená
Skladem
(>10 ks)
89 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
29 Kč
–51 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR - více barev
Skladem
(>10 ks)
14 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
275 Kč
–45 %
Skleněná vonná svíčka ALTUM Golden Grass
Skladem
(4 ks)
151 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
1 309 Kč
–41 %
Dřevěný podnos SMALL GIFT
Skladem
(6 ks)
761 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Nástěnná kovová dekorace motýl BUTTERFLY 40 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
50 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
29 Kč
–48 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR hnědé - více barev
Skladem
(>10 ks)
15 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Umělá rostlina v květináči s LED osvětlením 7,5x15 cm
Skladem
(>10 ks)
65 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Laminovaná dřevotřísková deska
- Kov
Barva
- Béžová
- Nohy: Černá
Rozměry
- Šířka: 153,1 cm
- Hloubka: 39,5 cm
- Výška: 53,4 cm
- Tloušťka desky: 16 mm
- Hmotnost: 29,5 kg
Provedení
- Dvoudvéřový
- 2 skříňky
- 1 police
- Otvírání push to open
- ABS hrany
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Šířka: | 153,1 cm |
| ? Hloubka: | 39,5 cm |
| ? Výška: | 53,4 cm |
| Tvar: | Úzké |
| ? Materiál: | Kov, Lamino |
| Hmotnost: | 29,5 kg |
| Držák na televizi: | Ne |
| Typ ukotvení: | Na nožičkách |
| Úložný prostor: | Otevřený úložný prostor, Se skříňkami |
| Zavírání: | Dotykové otvírání PUSH TO OPEN |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář