Sametový dekorační polštářek KAAT 45x45 cm, žlutohnědý
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
119 Kč
–0 %
Dekorační polštářek MICKEY MOUSE 40x40 cm - více barev
Skladem
(2 ks)
118 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
169 Kč
–8 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–3 %
Dekorační polštářek CRUZ 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
183 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–3 %
Dekorační polštářek KELLA 45x45 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
183 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
149 Kč
až –8 %
Venkovní polštář PEACSY 38x38 cm - více variant
Skladem
(10 ks)
od 136 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–8 %
Dekorační polštářek MEX 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
172 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Dekorační polštářek ROMIE 45x45 cm, mentolový
Skladem
(>10 ks)
191 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–5 %
Dekorační polštářek KITTY 45x45 cm, modrý
Skladem
(>10 ks)
178 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
372 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladem
(>10 ks)
345 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–36 %
Dekorační polštářek KELLA 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
120 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, světle šedé
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Dětský dekorační polštářek WAVE 40x40 cm
Skladem
(5 ks)
419 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Povlak: 100% polyester
- Výplň: 100% polyester
Barva
- Žlutohnědá
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Výška: 12 cm
- Hmotnost: 0,47 kg
Provedení
- Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na zip
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503968645 |
| ? Barva: | Žlutá, Hnědá |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorativní povlaky |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,47 kg |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Se vzorem, Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář