Béžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Související produkty
Akce
Výprodej
od 399 Kč až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 357 Kč
Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Výprodej
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
Výhodná sada
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Akce
od 649 Kč až –15 %
Vánoční mikroplyšová beránková deka HVĚZDY fialová
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Vánoční mikroplyšová beránková deka CHRISTMAS TREES červená
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Akce
489 Kč
–29 %
Plyšový SOBÍK s dětskou dekou uvnitř, hnědý
Skladem
(>10 ks)
343 Kč
Svítící vánoční mikroplyšová deka STAR DEER, červená
Skladem
(>10 ks)
339 Kč
Svítící vánoční mikroplyšová deka PAINTY CHRISTMAS, vínová
Skladem
(>10 ks)
339 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Béžová
Rozměr
- 200 x 230 cm
Provedení
- Vyrobeno ze 100% polyesteru s mikroplyšovou úpravou
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 8596605057713 |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Gramáž: | 300 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| ? Rozměr: | 200 x 230 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
499 Kč
–10 %
Tmavě růžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Skladem
(2 ks)
449 Kč
Akce
499 Kč
–18 %
Světle růžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Skladem
(>10 ks)
407 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.