Úložný box na hračky MICKEY MOUSE 55x37 cm šedý
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Úložný koš s potiskem GUSTA 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Dětská šperkovnice se zrcátkem 18x12cm - více variant
Skladem
(3 ks)
189 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Úložný box na hračky MICKEY MOUSE 30x30 cm šedý
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
149 Kč
–28 %
Dětské puzzle 4v1 PRASÁTKO PEPPA a kamarádi, 19x29 cm
Skladem
(>10 ks)
106 Kč
Akce
149 Kč
–3 %
Dětský deštník PRASÁTKO PEPPA Ø 71 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
149 Kč
–8 %
Dětský deštník TLAPKOVÁ PATROLA Ø 71 cm, modrý
Skladem
(>10 ks)
136 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Dětské puzzle 4v1 PRASÁTKO PEPPA a vánoční nálada, 19x29 cm
Skladem
(>10 ks)
115 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
199 Kč
–48 %
Stavebnice Kid's Brick ZÁBAVNÍ PARK, 130 dílků
Skladem
(>10 ks)
102 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
149 Kč
–22 %
Dětské puzzle 4v1 TLAPKOVÁ PATROLA šťastná štěňata, 19x29 cm
Skladem
(>10 ks)
115 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–1 %
Žlutý plyšový dinosaur DOCUS s modrým rohem
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% Polypropylen
Barva
- Šedá
Rozměry
- Délka: 55 cm
- Šířka: 33 cm
- Výška: 37 cm
- Hmotnost: 1,05 kg
Provedení
- Skládací konstrukce
- Praktické víko
- Oblíbený motiv dětských hrdinů
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské úložné boxy |
|---|---|
| EAN: | 8720029071028 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 55 cm |
| ? Šířka: | 33 cm |
| ? Výška: | 37 cm |
| ? Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Kolečka: | Bez koleček |
| Pohádka: | Mickey Mouse |
| Uzavírání: | S víkem |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.