Černá kancelářská židle KOTWE
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 390 Kč
–25 %
Šedo-bílé kancelářské křeslo AVOLA z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
1 038 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 390 Kč
–25 %
Zelené kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 036 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 086 Kč
–5 %
Černé kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 027 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
1 290 Kč
–18 %
Královsky modré kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 056 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 290 Kč
–22 %
Pudrově růžové kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
999 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 290 Kč
–22 %
Světle šedé kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
999 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 049 Kč
–4 %
Bílé kancelářské křeslo AVOLA z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
999 Kč
Akce
1 290 Kč
–16 %
Světle modré kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 083 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 290 Kč
–22 %
Světle hnědé kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
999 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 390 Kč
–25 %
Šedé kancelářské křeslo AVOLA z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
1 038 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 290 Kč
–22 %
Vínové kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
999 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 390 Kč
–7 %
Šedo-bílé kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 290 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 450 Kč
–19 %
Psací stůl TAYLOR SONOMA skládací 100x50cm
Skladem
(7 ks)
1 969 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Voděodolná podložka na stůl 50x80 cm, šedá / grafitová
Skladem
(>10 ks)
299 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Psací stůl s policí SHAPE 80x40 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
1 279 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Potah: Látka MESH a ECO SKIN
- Výplň: EPE pěna
- Opěrka hlavy: Mikrosíťovina a eko kůže
Rozměry
- Šířka s područkami: 56 cm
- Šířka sedáku: 47 cm
- Hloubka sedáku: 47 cm
- Výška celková: 120 cm
- Výška opěradla: 66 cm
- Výška sedáku: 46 - 56 cm
- Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 11 kg
Provedení
- Nastavitelná výška sedadla
- Měkký sedák
- Vysoce kvalitní kolečka
- Stabilní a pevná pětihvězdičková základna
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 5903678548438 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Šířka: | 56 cm |
| ? Hloubka: | 47 cm |
| ? Výška: | 120 cm |
| ? Materiál: | Kov, Plast |
| Materiál potahu: | Látka |
| Výška sedu: | 46 - 56 cm |
| Kolečka: | Na kolečkách |
| Nastavitelnost: | Ano |
| Otočné: | Otočné |
| Područky: | S područkami |
| Potah: | S polstrováním |
| Vzhled: | Kancelářské |
| Položka byla vyprodána… | |
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 086 Kč
–5 %
Černé kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 027 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 390 Kč
–22 %
Černé kancelářské křeslo AVOLA z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
1 076 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.