Hledáme posilu se slovinštinou

Pomůžete nám komunikovat s našimi zákazníky ve SLOVINSKU?

Právě hledáme do týmu nového komunikativního parťáka, který nám pomůže se zákaznickou podporou na slovinském trhu. Náplní vaší práce bude řešit telefonické dotazy, odepisovat na e-maily a na zákaznickém chatu našeho e-shopu. Sklady a kanceláře máme v Opatovicích a v Blučině (kousek od brněnských Modřic nebo "přes pole" od Rajhradu), při oboustranné spokojenosti jsme otevření i spolupráci na dálku. Specializujeme se na spánek, ale na vavřínech rozhodně nezaspáváme – na trhu jsme 12. rokem, neustále rosteme a expandovali jsme již do 7 zemí (Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Polsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo). Měsíčně u nás ve skladu zabalíme desetitisíce objednávek a jsme jedním z největších zaměstnavatelů v regionu. A rosteme dál!

OPK photo

Vaše pracovní náplň:

  • Vyřizování e-mailových dotazů a podpora při výběru zboží na e-shopu
  • Komunikace se zákazníky na chatu a na telefonní lince
  • Vyřizování vratek a reklamací

Požadujeme:

  • Slovinský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Ideálně také čeština, nebo slovenština na komunikativní úrovni, ale domluvíme se spolu i anglicky
  • Zkušenosti na podobné pozici (call centrum, nebo zákaznická podpora) je velkou výhodou
  • Schopnost práce a psaní na počítači
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zaškolíme vás v našem sortimentu i programech, které v práci využíváme (Shoptet, Retino, Support box)
  • Férové platové ohodnocení
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u české firmy
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Slevu na produkty z našeho e-shopu
  • Příjemný kolektiv a vstřícný přístup
  • Rádi se potkáváme na firemním akcích

Nástup je možný ihned, nebo dohodou. Ozvěte se nám a zašlete svůj životopis! Do předmětu e-mailu prosím uveďte: SLOVINSKO.

Michaela Langerová
+420 603 856 233
michaela.langerova@textilomanie.cz

Splátková kalkulačka ESSOX