Dřevěný stojan na květiny BLUMI
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Zahradní ruční kultivátor FISKARS, černý
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–40 %
Dekorační polštářek MELANIE 45x45 cm, fialový
Skladem
(>10 ks)
113 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
275 Kč
–45 %
Skleněná vonná svíčka ALTUM Golden Grass
Skladem
(4 ks)
151 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sada 2 magnetických spon na závěsy UMBRA, světle šedá
Skladem
(>10 ks)
89 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–48 %
Papírové přání ke svatbě JUST MARRIED
Skladem
(5 ks)
67 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
29 Kč
–48 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR hnědé - více barev
Skladem
(>10 ks)
15 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
169 Kč
–55 %
Závěsné velikonoční vajíčko EASTER EGG - více barev
Skladem
(>10 ks)
75 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Nástěnná dekorace JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Skladem
(>10 ks)
319 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
179 Kč
–45 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 41 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–44 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 28 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
82 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
29 Kč
–51 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR - více barev
Skladem
(>10 ks)
14 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–8 %
Nástěnná dekorace BIRDS s fotoklipem
Skladem
(>10 ks)
91 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–50 %
Závěsný látkový ptáček BIRD - více barev
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–42 %
Papírové přání k narození dítěte HELLO WORLD
Skladem
(4 ks)
57 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Dřevo
Barva
- Hnědá
Rozměry
- Šířka: 106 cm
- Hloubka: 25 cm
- Výška: 95 cm
- Hmotnost: 4 kg
Provedení
- 7 polic
- Matný povrch
- Dodávané v demontu
Domácí džungle
Rostliny v interiéru jsou skvělým způsobem, jak přinést do domova kousek přírody a vytvořit si vlastní domácí džungli. Pomáhají zlepšovat kvalitu vzduchu, regulují vlhkost a dokonce mohou snížit hladinu hluku. Přítomnost zeleně v interiéru má prokázané pozitivní účinky na naši psychiku – snižuje stres, zvyšuje pohodu a podporuje produktivitu. Tím, že obklopíte svůj domov rostlinami, vytvoříte zdravější, příjemnější a krásnější prostředí. Vaše domácí džungle se stane oázou klidu a pohody, kde můžete relaxovat a načerpat novou energii.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny a police |
|---|---|
| EAN: | 5903678549268 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Šířka: | 106 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
| ? Výška: | 95 cm |
| Tvar: | Rovný |
| ? Materiál: | Dřevo |
| Kolečka: | Bez koleček |
| Umístění: | Do bytu |
| Sady: | Kusové |
| Úložný prostor: | S poličkami, Otevřený úložný prostor |
| Vzhled: | Podstavce |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář