Noční stolek Venuci olše
Související produkty
1 599 Kč
–27 %
Noční stolek Ilona dub
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 154 Kč
1 299 Kč
–18 %
Noční stolek Ilona borovice
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 053 Kč
1 599 Kč
–27 %
Noční stolek Ilona olše
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 154 Kč
1 699 Kč
–26 %
Noční stolek Ilona bílý
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 256 Kč
Noční stolek Savona bílý/dub Sonoma
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
1 779 Kč
1 979 Kč
–12 %
Noční stolek Venuci dub
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Skladem
(6 ks)
1 737 Kč
Výprodej
3 + 1
od 349 Kč až –38 %
Bavlněné povlečení ARTEMIS žluté
Skladem
(>10 ks)
od 216 Kč
Akce
Český výrobek 🇨🇿
Top kvalita ★
499 Kč
–13 %
Povlečení z Renforcé bavlny GREEN FLOWERS zelené
Skladem
(>10 ks)
432 Kč
Detailní popis produktu
Rozměry stolku:
| Výška | 48 cm |
| Šířka | 42,5 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Šířka těla | 42,5 cm |
| Výška těla | 22 cm |
| Hloubka těla | 35 cm |
| Rozměr rukojeti | 8 x 3 cm |
| Vnitřní rozměry zásuvky | 31,5 x 25,5 cm |
| Výška čela zásuvky | 17 cm |
| Tloušťka desky | 2 cm |
Pozn.: Odstín dekoru olše se v závislosti na výrobní šarži může nepatrně lišit.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8596605032772 |
| ? Dekor dřeva: | Olše |
| ? Šířka: | 42,5 cm |
| ? Hloubka: | 35 cm |
| ? Výška: | 48 cm |
| ? Materiál: | Smrkové dřevo |
| Hmotnost: | 8,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.