Plážové lehátko KOTVA 180x50 cm, červené
Související produkty
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, tyrkysové pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND PINEAPPLE, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, šedé pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, modro-bílé
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND LEMON, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál lehátka: 80% bavlna | 20% polyester
- Materiál výplně: 100% polyuretan
Barva
- Červená
- Bílá
Rozměry
- Délka: 180 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 2 cm
- Velikost tašky: 50 x 30 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá, Červená |
| ? Velikost: | Pro jednoho |
| ? Délka: | 180 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | 80% bavlna | 20% polyester |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.