Polybavlněný povlak na polštář NOČNÍ OBLOHA POLY 50x70 cm, modrý
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester
Barva
- Modrá
- Bílá
Rozměry
- Šířka: 50 cm
- Délka: 70 cm
Provedení
- Nebělit, nečistit chemicky
- Doporučená teplota praní 40 °C
- Sušit v sušičce při nízké teplotě do 60 °C
- Není nutné žehlit
- Zapínaní na knoflíky
- Balení obsahuje 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlaky na polštáře |
|---|---|
| EAN: | 0710535830002 |
| ? Barva: | Bílá, Modrá |
| ? Délka: | 70 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Typ: | Dekorativní povlaky |
| ? Rozměr polštáře: | 50 x 70 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| ? Materiál: | Polybavlna |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
| ? Zapínání: | Knoflíky |
| ? Oboustranné: | Ne |
| Sušení v sušičce: | Ano |
| Umístění: | Interiérové |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sady: | Samostatný povlak na polštář |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční, Hvězda |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.