Dubový jídelní stůl s černými nohami ASTER 120x120
Související produkty
DNY MARIANNE
2 690 Kč
–6 %
Jídelní stůl s deskou v dekoru dub sonoma UMEKO 120x80
Skladem
(6 ks)
2 518 Kč
DNY MARIANNE
2 259 Kč
–10 %
Bílý jídelní stůl TESSA 120x60 cm
Skladem
(>10 ks)
2 032 Kč
DNY MARIANNE
2 499 Kč
–10 %
Jídelní stůl MADO v dekoru dub sonoma 80x80cm
Skladem
(5 ks)
2 249 Kč
DNY MARIANNE
2 499 Kč
–10 %
Bílý jídelní stůl s deskou v dekoru dub sonoma MADO 80x80
Skladem
(4 ks)
2 249 Kč
DNY MARIANNE
Černý jídelní stůl RAMOD 100x60 cm, mramorový dekor
Skladem
(3 ks)
1 799 Kč
Akce
DNY MARIANNE
290 Kč
–50 %
Servírovací ubrousky GRAND MA'S FLOWERS, 50 ks
Skladem
(5 ks)
145 Kč
Akce
DNY MARIANNE
349 Kč
–43 %
Skleněná dóza na potraviny BAMBOO s bambusovým víkem 1750 ml
Skladem
(1 ks)
198 Kč
DNY MARIANNE
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, šedá
Skladem
(6 ks)
51 Kč
Akce
DNY MARIANNE
559 Kč
–11 %
Podnos z akáciového dřeva ACACIA Ø32 cm
Skladem
(>10 ks)
497 Kč
DNY MARIANNE
Stojany na kořenky CASCADE černé, sada 2ks, přírodní bambus
Skladem
(1 ks)
619 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- MDF + dýha: Dub
- Kov: Černá mat
Rozměry
- Šířka: 120 cm
- Hloubka: 120 cm
- Výška: 76 cm
- Tloušťka desky: 18 mm
- Nosnost: 60 kg
- Hmotnost: 32 kg
Převládající tóny chladné severské přírody působí útulně. Neutrální barvy doplněné o přírodní materiály a jeden výraznější akcent rozproudí v interiéru energii. Severský minimalismus vyniká funkčností. Prostory jsou vzdušné, svěží a čisté. Čistoty docílíte díky multifunkčnímu nábytku a dostatku úložného prostoru. Jinak tomu není ani ve skandinávských jídelnách a kuchyních. Prostorné plochy vyplňte jídelním stolem Aster s kulatou deskou v dekoru dubu. Čalouněné židle a doplňky z kůže, pletenin či skla budou vkusnými elementy.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly |
|---|---|
| EAN: | 05901477292194 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Průměr: | 120 cm |
| ? Výška: | 76 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Materiál desky: | MDF |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Tvar nohou: | Atypické |
| Nosnost: | 60 kg |
| Materiál nohou: | Kov |
| Tloušťka stolové desky: | 18 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář