Bavlněné povlečení PLAIN BEAUTY terakotové
Související produkty
Detailní popis produktu
Bavlněné povlečení
Bavlněné povlečení ze směsi 70 % recyklované bavlny a 30 % panenské bavlny BCI. Recyklovaná bavlna pomáhá šetřit přírodní zdroje a dává nový život již použitým textilním materiálům, zatímco panenská bavlna BCI pochází z odpovědnější produkce v rámci programu Better Cotton Initiative. Díky této kombinaci je materiál příjemný na dotek, prodyšný a zároveň šetrnější k životnímu prostředí. Možnou nevýhodou je mačkání a následná nutnost žehlení.
Materiál
- 70% recyklované bavlny | 30% panenské bavlny BCI
Barva
- Terakotová / cihlově červená
Vlastnosti
- Doporučené praní: každý týden, maximálně 1x za 14 dní
- Mezinárodní certifikační systém OEKO-TEX Standart 100
- Povlečení na polštář je opatřeno hotelovou kapsou
- Povlečení na peřinu je opatřeno holandským uzávěrem na přehyb
- Doporučená teplota praní: 40 °C (dle štítku výrobce)
- Sušení v sušičce: max. 60 °C
- Povlečení je nutné žehlit
Praktické rady
- Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte
- Ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby
- Použijte prací prostředek vhodný pro materiál a barevnost povlečení
- Po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění
- Povlečení žehlete naruby, tím zabráníte poškození materiálu a vyblednutí barev
Obsah balení dle výběru varianty
- Povlečení 200 x 220 cm: 1 ks povlak na přikrývku 200 x 220 cm + 20 cm | 1 ks povlak na polštář 60 x 70 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bavlněné povlečení |
|---|---|
| EAN: | 8719023464172 |
| Cena: | Levné do 500 Kč |
| ? Barva: | Oranžová, Růžová |
| ? Šířka: | Francouzské |
| ? Rozměr přikrývky: | 200 x 220 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 60 x 70 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| ? Rozměr povlečení: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv povlečení: | Jednobarevné, S nápisem |
| ? Styl povlečení: | Skandinávský, Minimalistický, Moderní |
| ? Zapínání: | Hotelová kapsa, Holandský uzávěr |
| Nežehlivé: | Ne |
| ? Oboustranné: | Ne |
| Roční období: | Celoroční |
| Sady: | Přikrývka a polštář |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.