Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Související produkty
od 729 Kč až –29 %
Mikroplyšové povlečení VIOLET BUTTERFLY tmavě modré
Skladem
(>10 ks)
od 529 Kč
Akce
Výprodej
od 399 Kč až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 357 Kč
Výprodej
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
Výprodej
349 Kč
–8 %
Červená mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
320 Kč
Akce
od 349 Kč –9 %
Mikroplyšová deka RED HEARTS, černá
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
Výhodná sada
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER 160x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Výhodná sada
798 Kč
–10 %
2x Tmavě šedá vánoční mikroplyšová deka WHITE TREES 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Tmavě modrá vánoční mikroplyšová deka GOLDEN DEER
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno
Barva
- Modrá
Rozměry
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 5632202026547 |
| ? Barva: | Modrá, Fialová |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,7 kg, 0,88 kg |
| ? Rozměr: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.