Mikroplyšová deka YELLOW BUTTERFLY, tmavě zelená
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
Barva
- Zelená
- Žlutá
Rozměry
- 160 x 200 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní: 30 °C - 40 °C (dle štítku výrobce)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 2631602027423 |
| ? Barva: | Žlutá, Zelená |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 160 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 - 40 °C |
| ? Rozměr: | 160 x 200 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.