Šedý lněný mantinel do postýlky STONE GRAY
Související produkty
od 4 486 Kč až –1 %
Dětská Montessori postel PINELO 90 x 200 cm, borovice
Skladem
(>10 ks)
od 4 456 Kč
Akce
750 Kč
–28 %
Dětské mušelínové prostěradlo SESAME 70x140 cm béžové
Skladem
(2 ks)
540 Kč
od 4 921 Kč až –1 %
Dětská Montessori postel PINELO 90 x 200 cm, bílá
Skladem
(2 ks)
od 4 883 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
399 Kč
–32 %
Prošívaný polštář Premium 70 x 90 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
268 Kč
Akce
299 Kč
–59 %
Jersey prostěradlo světle šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
Akce
399 Kč
–55 %
Jersey prostěradlo světle šedé 180 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
399 Kč
–30 %
Nepropustný chránič matrace PROŠÍVANÝ 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
278 Kč
Velmi nízká cena
399 Kč
–44 %
Jersey prostěradlo bílé 180 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
222 Kč
Akce
299 Kč
–64 %
Jersey prostěradlo tmavě šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
105 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% len s gramáží 154 g/m2 a Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Barva
- Šedá
Rozměr
- Délka: 198 cm
- Výška: 23,5 cm
- Vhodné do postýlky o rozměrech: 70 x 140 cm nebo 60 x 120 cm
Podrobnosti
- Chrání malé miminko před nárazem hlavy
- Mantinel můžete spojit bavlněnou šňůrkou
- Velmi měkký a příjemný na dotek
- Teplota praní: 40 °C
- Žehlení: Na mokro při vysoké teplotě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele a matrace |
|---|---|
| EAN: | 8128950004724 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 198 cm |
| ? Výška: | 23,5 cm |
| ? Gramáž: | 154 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% len |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.