Matrace do postýlky Standard 60 x 120 cm
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
od 599 Kč až –16 %
Matrace do postýlky Basic bílá 60 x 120 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
od 502 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Matrace do postýlky polokokos 60 x 120 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
14 dní
1 014 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Matrace do postýlky Basic bílá 70 x 140 cm
Skladem
(5 ks)
686 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
399 Kč
–32 %
Prošívaný polštář Premium 70 x 90 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
268 Kč
Akce
299 Kč
–62 %
Jersey prostěradlo světle šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
112 Kč
Akce
399 Kč
–56 %
Jersey prostěradlo světle šedé 180 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
174 Kč
Detailní popis produktu
Důležité informace k matracím
- Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
- Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
- Barva pěny a prošívání potahu matrace se může lišit od obrázku - barva pěny a provedení prošívání nemá vliv na vlastnosti matrace.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace do dětské postýlky |
|---|---|
| ? Velikost: | Do postýlky |
| ? Délka: | 120 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Rozměr matrace: | 60 x 120 cm |
| ? Typ: | Pěnové |
| ? Typ pěny: | PUR pěna |
| ? Tvrdost matrace: | Střední H3 |
| ? Výška matrace: | 8 cm |
| ? Doporučené pro: | Matrace pro děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.