Návod k posteli DOMEČEK D1

Právě držíte v ruce dětskou postel domeček D1, kterou jste si objednali na našem e-shopu. Teď už Vám chybí poslední krůček, montáž. Při montáži doporučujeme postupovat podle slovního návodu a jednotlivých fotografií.

Návod v papírové formě na dětskou postel domeček D1 si také můžete stáhnout.

Pokud dřevěné kolíky nepůjdou snadno zasunout do otvorů, pak můžete použít kladívko nebo gumovou palici a lehkým poklepáním je vsunout do připravených otvorů. V případě, že dřevěné díly nelze nasadit na dřevěné kolíky, poklepejte na ně pěstí nebo gumovou palicí. Závitové tyčky se šroubují do závitové matice kratším závitem, proti směru hodinových ručiček. Dřevěné kolíky nelepte lepidlem, díly by nešly následně rozmontovat. Také ztratíte možnost postel reklamovat, protože ji znehodnotíte. 

Návod na sestavení postele

Máte před sebou 2 nebo 3 balíky (1 balík je rošt). Součástí balení je také příslušenství k samotné montáži, které zahrnuje dřevěné kolíky, zajišťovací šrouby a další položky. Toto příslušenství najdete v balíku s čely a střechou postele.  

Postup montáže:

  1. Opatrně otevřete balíky, zkontrolujte veškeré díly i příslušenství a rozložte si je na podlahu.
  2. Dřevěné kolíky vsuňte do otvorů pro kolíky a závitové tyčky našroubujte do závitových matic.
  3. Bočnice postele spojte se sestaveným čely a střechou a utáhněte závitovou tyčku do závitové matice pomocí přiloženého imbusového klíče.
  4. Stejným způsobem připevněte i další díly.
  5. Do rámu postele vložte rošt.
  6. Laťkové rošty lze pevně spojit s postelí pomocí vrutů.
  7. Poté už jen položte matraci na rošt a máte hotovo.

 

Návod ke stažení ve formátu PDF:

ikona-pdf-300x297Návod k dětské posteli domeček D1


Náhled návodu k posteli domeček D1: 

×

Splátková kalkulačka ESSOX