Návod k posteli PREMIUM

Právě držíte v ruce postel PREMIUM, kterou jste si objednali na našem e-shopu. Teď už Vám chybí poslední krůček, montáž. Při montáži doporučujeme postupovat podle slovního návodu a jednotlivých fotografií.Návod v papírové formě na postel PREMIUM si také můžete stáhnout. 

Pokud dřevěné kolíky nepůjdou snadno zasunout do otvorů, pak můžete použít kladívko nebo gumovou palici a lehkým poklepáním je vsunout do připravených otvorů. V případě, že dřevěné díly nelze nasadit na dřevěné kolíky, poklepejte na ně pěstí nebo gumovou palicí. Závitové tyčky se šroubují do závitové matice kratším závitem, proti směru hodinových ručiček. Dřevěné kolíky nelepte lepidlem, díly by nešly následně rozmontovat. Také ztratíte možnost postel reklamovat, protože ji znehodnotíte. 

Návod na sestavení postele

Máte před sebou 2 balíky. Součástí balení je také příslušenství k samotné montáži, které zahrnuje dřevěné kolíky, zajišťovací šrouby a další položky. Toto příslušenství najdete v balíku s čely postele.  

Postup montáže:

  1. Opatrně otevřete balíky, zkontrolujte veškeré díly i příslušenství a rozložte si je na podlahu.
  2. Dřevěné kolíky vsuňte do otvorů pro kolíky a závitové tyčky našroubujte do závitových matic.
  3. Bočnice postele spojte se sestaveným čelem a utáhněte závitovou tyčku do závitové matice pomocí přiloženého imbusového klíče.
  4. Stejným způsobem připevněte i díl, který je v nohách.
  5. U manželských postelí vložte do středu postele příčku s našroubovanou středovou nohou.
  6. Do rámu postele vložte jeden rošt, u dvoulůžkové postele po vložení druhého roštu se středová noha sama zapře o podlahu.
  7. Máte-li jednolůžkovou postel, stačí položit rošt do sestaveného rámu postele.
  8. Laťkové rošty lze pevně spojit s postelí pomocí vrutů.
  9. Poté už jen položte matraci na rošt a máte hotovo.

 

 

Návod ke stažení ve formátu PDF:

ikona-pdf-300x297Návod k posteli PREMIUM


Náhled návodu k posteli PREMIUM: 

×

Splátková kalkulačka ESSOX