Plážové lehátko KOTVA 180x50 cm, šedé
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, tyrkysové pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND PINEAPPLE, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, šedé pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, modro-bílé
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND LEMON, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
49 Kč
–10 %
Nafukovací držák nápojů ROSE
Skladem
(>10 ks)
44 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žlutý
Skladem
(7 ks)
69 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
59 Kč
–16 %
Nafukovací rukávky plavecké BEN 10, 25 cm
Skladem
(>10 ks)
49 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm modrý
Skladem
(5 ks)
69 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál lehátka: 80% bavlna | 20% polyester
- Materiál výplně: 100% polyuretan
Barva
- Šedá
- Bílá
Rozměry
- Délka: 180 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 2 cm
- Velikost tašky: 50 x 30 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá, Šedá |
| ? Velikost: | Pro jednoho |
| ? Délka: | 180 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | 80% bavlna | 20% polyester |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.