Plážové lehátko SMILE zelené
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, tyrkysové pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND PINEAPPLE, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, šedé pruhy
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND, modro-bílé
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
399 Kč
–17 %
Skládací plážové lehátko SAND LEMON, barevné
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Novinka
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Vyzkoušejte v AR ❖
Samorozkládací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavě modrá/bílá
Skladem
(>10 ks)
459 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
290 Kč
–11 %
Růžový městský batoh pro rodiče MIREL
Skladem
(3 ks)
258 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
49 Kč
–10 %
Nafukovací držák nápojů ROSE
Skladem
(>10 ks)
44 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEK
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žlutý
Skladem
(5 ks)
69 Kč
Detailní popis produktu
Materiál:
- Materiál lehátka: Polyester
- Materiál výplně: Molitan
Barva:
- Zelená
Rozměry:
- Délka: 198 cm
- Šířka: 60 cm
- Výška: 1,8 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| ? Barva: | Zelená |
| ? Velikost: | Pro jednoho |
| ? Délka: | 198 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Výška: | 1,8 cm |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.