Černá kovová postel BOLONIA 90 x 200 cm
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
399 Kč
–30 %
Nepropustný chránič matrace PROŠÍVANÝ 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
278 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Prostěradlo mikroplyš SOFT 90x200 cm černé
Skladem
(>10 ks)
299 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
od 729 Kč až –34 %
Zlaté nástěnné kulaté zrcadlo LEOBERT - různé velikosti
Skladem
(7 ks)
od 474 Kč
Rošt ZDARMA
-5 % s kódem: MINUS5
Čalouněná postel AZURRO VELVET 140 x 200 cm šedá
Skladem
(1 ks)
7 484 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 5 049 Kč až –22 %
Postel Naomi zvýšená 180 x 200 cm, olše
Skladem
(>10 ks)
od 3 908 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 899 Kč až –13 %
Postel Laura 160 x 200 cm, olše
Skladem
(>10 ks)
od 3 358 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 599 Kč až –15 %
Postel Laura 160 x 200 cm, borovice
Skladem
(>10 ks)
od 3 054 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 4 599 Kč až –20 %
Postel Laura 180 x 200 cm, ořech
Skladem
(>10 ks)
od 3 676 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 899 Kč až –13 %
Postel Laura 160 x 200 cm, dub
Skladem
(>10 ks)
od 3 358 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 5 049 Kč až –22 %
Postel Naomi zvýšená 180 x 200 cm, dub
Skladem
(>10 ks)
od 3 908 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 899 Kč až –13 %
Postel Laura 160 x 200 cm, ořech
Skladem
(6 ks)
od 3 358 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 5 049 Kč až –22 %
Postel Naomi zvýšená 180 x 200 cm, ořech
Skladem
(1 ks)
od 3 908 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Kov: Černá
Rozměry
- Šířka: 94 cm
- Hloubka: 206 cm
- Hloubka zapuštění roštu: 3 cm
- Výška čela u hlavy: 102 cm
- Výška čela u nohou: 51 cm
- Výška boční strany: 5 cm
- Výška od země ke spodní části postele: 28 cm
- Rozměr matrace: 90 x 200 cm
Provedení
- Dodávané v demontu
- Bez matrace
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele |
|---|---|
| ? Barva: | Černá |
| ? Šířka: | 94 cm |
| ? Hloubka: | 206 cm |
| ? Typ: | Jednolůžko |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Rozměr: | 90 x 200 cm |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Nosnost: | 200 kg |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Výška čela u hlavy: | 102 cm |
| Výška čela u nohou: | 51 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář