Podsedák na židli MADFORD 40x40 cm hnědý
Související produkty
3 + 1
od 139 Kč až –5 %
Bílý podsedák RUNE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 132 Kč
3 + 1
od 139 Kč až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 127 Kč
3 + 1
od 139 Kč až –15 %
Hořčicový podsedák ENDRE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 118 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
89 Kč
–11 %
Podsedák na židli STANDARD černý
Skladem
(>10 ks)
79 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
89 Kč
–11 %
Podsedák na židli STANDARD světle šedý
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
79 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Podsedák na židli LINGE GREY 37x37 cm, šedý
Skladem
(1 ks)
69 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Podsedák na židli MAZAKO 38x38 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
109 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Podsedák na židli OMBRE 38x38 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
109 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Podsedák na židli COTTAGE 38x38 cm, vzorovaný
Skladem
(2 ks)
109 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Podsedák na židli LINGE BLUE 37x37 cm, modrý
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: DENMATEK15
Podsedák na židli STANDARD tmavě fialový
Skladem
(1 ks)
79 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 50% polyester
- 45% bavlna
- 5% recyklovaných látek
Barva
- Hnědá
Rozměry
- Délka: 40 cm
- Šířka: 40 cm
- Výška: 2 cm
- Hmotnost: 0,17 kg
Provedení
- Voděodolná vrstva
- Protiskluzová úprava
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 8713229065928 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Výška: | 2 cm, Nízká |
| ? Materiál: | Bavlna, Polyester |
| ? Oboustranné: | Ne |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Připevnění: | Bez šňůrek |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.