Podsedák na židli ZANOLE 48x46 cm, světle modrý
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% vodoodpudivý polyester
Barva
- Světle modrá
Rozměry
- Délka: 48 cm
- Šířka: 46 cm
- Výška: 5 cm
Provedení
- Odolné vůči vodě, nečistotám a slunci
- Vhodné pro venkovní použití
- S vodoodpudivou vrstvou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 8714503289375 |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Délka: | 48 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Výška: | 5 cm |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| ? Oboustranné: | Ano |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Připevnění: | Bez šňůrek |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.