Návod na sestavení postele krok po kroku

0 obr 1.

1 obr 2.

Jakmile si v našem e-shopu objednáte postel, postaráme se o co nejrychlejší doručení. Postel posíláme v demontovaném stavu ve dvou balících. V prvním balíku najdete čela postele s příslušenstvím a ve druhém dlouhém balíku jsou bočnice se středovou latí (v případě dvojlůžkové postele). Součástí dlouhého balík je i rošt postele.

 

2 obr 3.

Balíky otvírejte vždy opatrně, aby se zboží uvnitř nepoškodilo. Po otevření balíků zkontrolujte, jestli jsou uvnitř veškeré díly postele a všechno příslušenství k její montáži. V případě jakéhokoliv nedostatku se na nás obraťte a problém společně vyřešíme. 

 

3 obr 4.

4 obr 5.

5 obr 6.

6 obr 7.

Abychom Vám práci s příslušenstvím co nejvíce usnadnili, najdete všechno příslušenství v balíku u čel postele. Zkontrolujte, jestli jsou v balíku spojovací kolíky a zajišťovací šrouby (obr. 4) a pokud máte objednanou dvojlůžkovou postel, najdete tam také středovou nohu postele.  

7 obr 8.

Ze všeho nejdříve zasuňte spojovací kolíky do bočnice postele. Na každé straně zasuňte dva kolíky do krajních otvorů v bočnici.

 

8 obr 9.

9 obr 10.

10 obr 11.

Nyní si postel rozložte do prostoru, kde ji budete chtít umístit a spojte jednotlivé díly pevně k sobě. Snažte se kolíky zasunout co nejvíce dovnitř druhého dílu.

 

11 obr 12.

Pokud jste postupovali přesně podle návodu, máte před sebou sestavený rám postele. 

 

12 obr 13.

Sestavený rám postele zajistěte zajišťovacími šrouby (viz obr. 13) tak, že šroub prostrčíte z čelní strany postele a do otvoru na vnitřní straně postele vložíte matku. Šroub zašroubujte do matky, tím postel zajistíte.

 

13 obr 14.

14 obr 15.

Na sestavenou postel položte laťkový rošt. Pokud chcete rošt maximálně zafixovat, můžete použít menší vruty a pomocí vrutů spojit rošt pevně s postelí. Vruty nejsou součástí balení. 

 

15 obr 16.

Na laťkový rošt položte matraci. Pokud jste si objednali postel bez matrace, vyberte si z široké nabídky kvalitních matrací v našem e-shopu. V nabídce máme také přikrývky, širokou nabídku polštářů a krásné povlečení.

×

Splátková kalkulačka ESSOX