Servírovací ubrousky CHRISTMAS IMAGES 20 ks - více variant
Související produkty
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
69 Kč
až –47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(3 ks)
od 36 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Potištěný papír
Barva
- Mix barev (béžová, krémová, červená)
- VARIANTU ODESÍLÁME DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB
Rozměry
- Rozměry ubrousku: 25 x 25 cm
- Rozměry balení: 12,5 x 12,5 x 2,5 cm
- 20 ks v balení
- 3-vrstvé
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 4062196241748 |
| ? Barva: | Barevná |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Výška: | 25 cm |
| ? Materiál: | Papír |
| Hmotnost: | 0,06 kg |
| Balení: | 20 ks |
| Motiv: | Vánoční |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.