Hledáme obchodníka či obchodnici (B2B)

Pomůžete nám komunikovat s firemními zákazníky a hledat nové příležitosti?

Právě hledáme do týmu nového komunikativního parťáka s obchodním duchem, který posílí naše B2B oddělení. Náplní vaší práce bude hledat nové obchodní příležitosti mezi hotely, penziony, školkami, středisky a dalšími institucemi (máme však vlastní kvalitní databázi kontaktů), komunikace se stávajícími věrnými klienty a tvorba cenových nabídek. Sklady a kanceláře máme v Opatovicích (kousek od brněnských Modřic nebo "přes pole" od Rajhradu). Specializujeme se na spánek, ale na vavřínech rozhodně nezaspáváme – na trhu jsme 12. rokem, neustále rosteme a expandovali jsme již do 7 zemí (Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Polsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo). Měsíčně u nás ve skladu zabalíme desetitisíce objednávek a jsme jedním z největších zaměstnavatelů v regionu.

sales

Vaše pracovní náplň:

  • Zpracovávání příchozích poptávek ze strany B2B zákazníků a tvorba cenových nabídek
  • Aktivní navolávání nových firemních zakázek – k dispozici budete mít naši databázi, ale očekáváme také akvizici nových kontaktů
  • Dohled nad zpracováním i doručením zakázek ke spokojenosti zákazníka
  • Péče o portfolio stávajících B2B zákazníků
  • Akviziční i retenční obchod

Požadujeme:

  • Obchodního ducha a byznysové uvažování
  • Alespoň roční zkušenost v B2B obchodním prostředí
  • Komunikativnost a příjemný mluvený projev osobně i po telefonu
  • Schopnost práce na počítači a bezchybný pravopis
  • Pečlivost, spolehlivost, proaktivní přístup
  • Základy práce se CRM aplikací a databází (zkušenost s prací v Raynetu)
  • Vlastní kontakty či databáze jsou velkou výhodou

Nabízíme:

  • Férové finanční ohodnocení (fixní složka + provizní složka dle vaší aktivity)
  • Externí spolupráci na živnostenský list
  • Firemní notebook a telefon
  • Slevu na produkty z našeho e-shopu
  • Příjemný kolektiv a vstřícný přístup
  • Po zapracování možnost práce odkudkoli 🌎

Nástup je možný ihned, nebo dohodou. Těšíme se na Váš životopis a pár vět o sobě. Ozvěte se nám!

Michaela Langerová
+420 603 856 233
michaela.langerova@textilomanie.cz (do předmětu prosím uveďte: OBCHODNÍK)

Splátková kalkulačka ESSOX